Květen 2016

Bellatrix

4. května 2016 v 22:05 | Rahat (Area) |  Smečka
>> NEAKTVNÍ A NEPLATNÁ <<

Jméno: Bellatrix
Věk: 3 roky
Post: Kappa
Postavení ve smečce: Je velmi přátelská ke všem ostatním vlkům ale má ráda své soukromí a jeho narušení netoleruje.
Funkce: Lovec
Pohlaví: Samice
Magie: Voda
Vedlejší magie: Komunikace se zvířaty
Packy: 20
Inventář: ---
Dovednosti:
Rychlost: 5
Vytrvalost: 5
Síla: 5
Inteligence: 5
Rodina: Je z 8 vlčat. Rodiče stále žijí ale často chodili na lov a tak jí vychovávala babička. Brzy se osamostatnila a nyní už se s žádným členem rodiny nesetkává.
Povaha: Je velmi výbušná ale přátelská. Už před dlouhou dobou se osamostatnila a je velmi soběstačná. Zároveň má šílené nápady a ráda by se svou smečkou prožívala ""různé výpravy a akce".
Příběh: Už jako jedno vlče z osmi byla velmi samostatná, neměla moc ráda, když se o ní někdo přehnaně staral. Byla nejstarší ze všech a proto se naopak ona musela starat o své mladší sourozence. Když jí byly dva roky, s pomocí své babičky se "odstěhovala" do vlastního doupěte, kde jí rodina občas navštěvuje. O své magii-voda se dozvěděla úplně náhodou, když u jezera, kam se šla napít dokázala na malou chviličku udržet kapku vody v tlapách. Celý život ráda loví pro sebe i pro svou smečku. Umí se velmi dobře plížit a zaútočí tak rychle, že kořist ani nedokáže zareagovat.

Maysie

4. května 2016 v 22:03 | Area |  Smečka
>> NEAKTIVNÍ A NEPLATNÁ <<

Jméno: Maysie
Věk: 3 roky
Post: Kappa
Smečka: Fureiská smečka
Postavení ve smečce: S úctou k Alfě, Betě a všem nadřízeným, trpělivě k mláďatům, s pochopením a klidem k mým podřízeným..
Funkce: Ošetřovatel
Pohlaví: Samice
Magie: Voda
Vedlejší magie: Možnost vyčíst poselství a budoucnost z hvězd - léčitelská astronomie.
Packy: 20
Inventář: ---
Dovednosti:
Rychlost: 5
Vytrvalost: 5
Síla: 5
Inteligence: 5
Rodina: Matka-Allegria( zemřela při porodu)
Otec-Carneol (opustil nás,když matka zemřela.Dával nám za vinu její úmrtí) Sestry: Afrodita (narodila se mrtvá),Taiga (ujali se jí dvounožci,když jsme se před několika měsíci rozešli) Bratři: Esei (narodil se jako Afrodita-mrtvý),Vron (je o rok starší,ze stejného vrhu jako Hilde...zemřel při bitvě s vlky když se nás snažil zachránit...my jsme přežily,on ne),Snall (nesnáší mne a dává mi za vinu úmrtí naší matky,stejně jako otec.,když se mu nepodařilo mě zabít,opustil nás)

Povaha: Klidná,mírná a trpělivá k těm co léčí jinak divoká a nespoutaná,chytrá,stydlivá,bojí se tmy,hadů a pavouků.miluje dobrodružství.Je společenská,pokud zrovna nehledá,jak pomoci někomu zraněnému.při boji s nepřáteli až přehnaně agresivní a silná.zná spoustu bylinek.laskavá ke štěňatům a povzbuzuje je,když je něco bolí.Dokáže téměř vše vyléčit.k většině psů a hlaVně k lidem je hodně nedůvěřivá a ve velké společnosti se uzavírá do sebe...

Příběh: Můj první dojem, když jsem přišla na svět byl ten, jak se můj otec a sourozenci sklání nad matkou umírající v bolestech. Když zemřela,otec nás opustil se slovy: "Chcípněte vy malí spratci! Zabili jste mou milovanou Allegrii!!" Naštěstí nás potom našli sourozenci Hilde a Vron, kteří se o nás starali. Když nám bylo 1,5 roku, tak se jednou v noci Snall vytratil. Když byl pryč asi týden, ucítil najednou Vron jeho pach-čerstvý!!! Radovali jsme se, protože jsme ho pořád měli rádi. A ještě té noci zaútočil. Odnesl mne z našeho doupěte k dalším vlkům, kteří mne měli roztrhat. Ostatní si toho naštěstí všimli a Snalla sledovali.Po cestě ho přepadli a vzali si mne zpět.To neměli dělat! Hned další noc Snall zaútočil asi s 25 dalšími vlky. Vron, v zápalu boje, roztrhal 21 vlků. S ostatními jsme si poradili my-já, Hilde a Taiga. Když už zbyl jen Snall,neutekl ale vrhl se na teď už velmi zraněného Vrona... Zabil ho. Potom utekl. Já, jako jediná jsem už od přírody uměla léčit.Taigu, Hilde a sebe jsem vyléčila, ale Vron už měl moc zanění.Toho už jsem zachránit nedokázala. Zemřel s čestí, že zabil 21 vlků. Potom jsme žily my tři vlčice. Před měsícem jsme odešly každá svou cestou. Byly jsme polopsi polovlci. Otec byl vlk a matka fenka bernského salašnického psa. Byly jsme všechny po matce, jen Snall zdědil po otci krvelačnou chuť zabíjet. Taiga chtěla jít k lidem a protože vypadala jao čistokrevná berňačka, nebyl to pro ni problém. Hilde se zase chtěla vypořádat se ztrátou milovaného Vrona - ale sama. A tak jsem zbyla já. A hledám smečku.