Profese

9. ledna 2016 v 12:30 | Akailla |  Rozcestí článků

PROFESE

Každý vlk má ve smečce své místo - jak v postavení, tak v profesi. Podle vlkovy povahy a zkušeností nebo dovedností si vlk vybere profesi ve smečce. Profesí je hodně, ale on si musí vybrat jednu, která mu bude sedět a ve které bude spokojený. Profesi si můžete změnit jednou za měsíc nanejvýš, ale jen pětkrát za rok. Vyberte si dobře a bavte se!
Nezapomeňte, že i když například už lovce máme, stejně budete muset lovit, nebo bojovat s bojovníky. Pokud je v dané profesi málo vlků, hold se to musí zaplnit. Ale i když máme třeba dostatek bojovníků, v bitve mezi smečkami se stejně musí zapojit i Lovci. A to že léčitel není lovec neznamená, že jim ve svém volnu nemůže pomáhat. Záleží na vlcích, pokud chtějí.

____
Bojovník
Potřebná profese
Vlci s touto profesí musí umět dobře bojovat a nebát se vrhnout se do bitvy. Vlk by měl mít na vědomí, že pokud se jde do bitvy s jinou smečkou, musí jít bojovat bez odmlouvání a připraven prát se za pověst smečky ať to stojí třeba škrábance, ale za smečku by měl položit i život pokud to bude nutné!
Pokud nemáme lovce, automaticky loví bojovník.

________
Léčitel/ Ošetřovatel
Velmi potřebná profese
Spousta vlků nerozumí léčitelství tak jako léčitelé. Ve smečce jsou vážení už jen protože dokáží vyléčit vlky a předejít tak jejich smrti. Nejednou se stalo, že právě léčitel zachránil celou smečku před jistou zkázou právě tím, že zachránil ty nejdůležitější ze spárů nemoce. Ale léčitelé dokáží nejen to. Umí připravovat lektvary které dokáží vylepšovat magii, nebo třeba zlepšit stav masa, které bylo celou zimu zahrabané v hlíně a spoustu dalších velmi užitečných věcí. Proto by jsis měl vážit léčitele!
Léčitel asistuje u porodu, léčí nemoce, rány, učí budoucího léčitele atd.
________
Lovec
Velmi potřebná profese
Lovec je jedna z nejzákladnějších a nejpotřebnějších funkcí. Vlci lovili odjakživa, protože bez lovu žádný vlk nepřežije. Ale Lovci s velkým L jsou elita, speciální řada lovců, kteří umí skvěle plánovat, taktizovat a lovit nejlépe. Připojují se k nim hlavně ti, kteří jsou silní a chytří a v povaze mají dosažení svých cílů. Lovec lov nemůže jen tak vzdát z únavy nebo toho, že se mu do lovu nechce, lovec musí lov dotáhnout do konce.

________
Lovec démonů
Potřebná profese
Lovec démonů se vyvinul z Lovce. Protože v Temném hvozdu je hodně démonů, kteří mohou zaútočit na vlky z Vesnice nebo z území s Hvozdem sousedícím. Proto jsme vytvořili profesi Lovce démonů. Ten má za úkol chránit vlky před démony a zabíjet je.

________
Chůva
Málo potřebná profese
Pokud léčitel nemůže, nebo potřebuje pomoct, často zasáhne chůva. Tuto profesi zastává většinou jen vlčice, která již vlčata měla. Chůvy hlídají nory,tedy pokud se jde na lov a matky mají mladé už odrostlejší. Pokud matka při porodu zemře, mladé jdou k chůvě, která je vychovává jako vlastní ale kojí je spíše vlčice, která má ve stejnou dobu také mladé.

________
Posel
Potřebná profese
Posel musí být rychlý, vytrvalý a mrštný. Jeho hlavním úkolem je vyznat se na územích a pamatovat si zprávu, kterou mají poslat. Na územích všech smeček, i těch, které by členy jiných smeček roztrhaly, jsou vítáni v případě, že nesou důležitou zprávu. Poslové nesmí být jinou smečkou zabiti!

________
Zvěd
Potřebná profese
Zvědi si musí umět zapamatovat území, cesty a všechny mapy, aby se neztratily. Jsou potřební v tom, že hlídají hranice území, nebo se na rozkaz alfy vydávají do neprozkoumaných končin, či hledají co ukrást jiné smečce přímo pod nosem. Musí se umět plížit tiše a nečekaně. Také musí být mrštný a rychlí. Pokud není posel, zaskakuje za něj a naopak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loira Loira | E-mail | Web | 9. ledna 2016 v 17:47 | Reagovat

Nenapsala jsi zvěda, já jsem zvěd! :-D

2 Meeria Meeria | Web | 10. ledna 2016 v 16:13 | Reagovat

Aha, díky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama