Leden 2016

Otevřené Profily

28. ledna 2016 v 23:10 | Area |  Rozcestí článků
Otevřené profily jsou profily pro ty, kteří si nechtějí vytvářet vlastního vlka nebo na to nemají čas nebo se jim prostě něaký profil zalíbil. Ti, co si profil vybrali, napíší (zkopírují a vyplní) celou jeho registraci do komentářů. Potom počkají na reakci, nebo na publikaci. Nic kromě Povahy a Příběhu nesmíte změnit, jen na povolení alfy. Pokud chcete nějaký profil vložit, do takového "adopčního centra", musíte vlastnit třeba vlče, ale souhlasit musí oba rodiče a vy musíte být jeden z nich.

Kvíz: Jaký post by jste měli ve skutečné smečce?

11. ledna 2016 v 19:59 | Area |  Ostatní
A protože jsem se dlouho, já, alfa alf, neukázala s nějakým článkem, rozhodla jsem se pro vás udělat netradiční věc - kvíz! Protože každý blog má nějaké své podivnosti, i tento není zcela RPG, ale i zábava v reálu. Udělala jsem si výsledky, možná pak i zaokrouhlím na procenta, ale to jen když budete hodní! Spočívá to v tomhle:

  • přečtěte a zkopírujte si celý kvíz
  • zvolte v každé otázce jednu z odpovědí
  • vyplněný kvíz vložte do komentářů
  • počkejte na odpověď
Pokuste se, prosím, vyplňovat podle pravdy. Možná vás výsledek překvapí, možná potěší, možná zklame. Ale nebojte, možná to taky bude úplně jinak, protože ani Alfa Alf není bohyně! Doufám, že si kvíz užijete a možná (pokud se vám bude líbit) budou i další!


Co preferuješ?

- samotu
- společnost

Co je pro tebe nejdůležitější?

- bezpečí
- loajalita
- rodina
- moudrost
- společnost
- bezpečí a spokojenost ostatních

Tvé vlče unesou lidé. Co uděláš?

- rozhodně vlče půjdu zachránit, smečka nesmí ztratit tak dobrého člena
- pokud to bude možné, zachráním své vlče, ale nesmí to smečku nijak ohrozit
- budu jen truchlit, záchrana by byla moc riskantní

Žereš svůj díl z kořisti. Najednou přijde cizí vlk a začne žrát kousek z tvého. Co bys udělal?

- ocas nahoru, mírné zavrčení a prudké gesto - tohle si nemůže dovolit!
- ihned na něj skočím, převalím ho a donutím, aby se podřídil - tohle si nesmí dovolit!
- nebudu si toho všímat, budeme z toho žrát oba
- ihned stáhnu ocas a sklopím hlavu a uši - co kdyby mě napadnul? Nepřežil bych!

Přijde k tobě vlk, má ocas nahoře, uši napnuté a dívá se ti zpříma do očí. Co uděláš?

- zavrčím a vrhnu se na něj - sám si říkal o souboj
- ocas postavím, uši nastražím a s mírným vrčením se přibližuji - nebudu zbytečně vyvolávat spor
- rychle ucuknu pohledem a stahnu uši - přeci nevyvolám rvačku!
- uteču!

Profese

9. ledna 2016 v 12:30 | Akailla |  Rozcestí článků

PROFESE

Každý vlk má ve smečce své místo - jak v postavení, tak v profesi. Podle vlkovy povahy a zkušeností nebo dovedností si vlk vybere profesi ve smečce. Profesí je hodně, ale on si musí vybrat jednu, která mu bude sedět a ve které bude spokojený. Profesi si můžete změnit jednou za měsíc nanejvýš, ale jen pětkrát za rok. Vyberte si dobře a bavte se!
Nezapomeňte, že i když například už lovce máme, stejně budete muset lovit, nebo bojovat s bojovníky. Pokud je v dané profesi málo vlků, hold se to musí zaplnit. Ale i když máme třeba dostatek bojovníků, v bitve mezi smečkami se stejně musí zapojit i Lovci. A to že léčitel není lovec neznamená, že jim ve svém volnu nemůže pomáhat. Záleží na vlcích, pokud chtějí.

____
Bojovník
Potřebná profese
Vlci s touto profesí musí umět dobře bojovat a nebát se vrhnout se do bitvy. Vlk by měl mít na vědomí, že pokud se jde do bitvy s jinou smečkou, musí jít bojovat bez odmlouvání a připraven prát se za pověst smečky ať to stojí třeba škrábance, ale za smečku by měl položit i život pokud to bude nutné!
Pokud nemáme lovce, automaticky loví bojovník.

________
Léčitel/ Ošetřovatel
Velmi potřebná profese
Spousta vlků nerozumí léčitelství tak jako léčitelé. Ve smečce jsou vážení už jen protože dokáží vyléčit vlky a předejít tak jejich smrti. Nejednou se stalo, že právě léčitel zachránil celou smečku před jistou zkázou právě tím, že zachránil ty nejdůležitější ze spárů nemoce. Ale léčitelé dokáží nejen to. Umí připravovat lektvary které dokáží vylepšovat magii, nebo třeba zlepšit stav masa, které bylo celou zimu zahrabané v hlíně a spoustu dalších velmi užitečných věcí. Proto by jsis měl vážit léčitele!
Léčitel asistuje u porodu, léčí nemoce, rány, učí budoucího léčitele atd.
________
Lovec
Velmi potřebná profese
Lovec je jedna z nejzákladnějších a nejpotřebnějších funkcí. Vlci lovili odjakživa, protože bez lovu žádný vlk nepřežije. Ale Lovci s velkým L jsou elita, speciální řada lovců, kteří umí skvěle plánovat, taktizovat a lovit nejlépe. Připojují se k nim hlavně ti, kteří jsou silní a chytří a v povaze mají dosažení svých cílů. Lovec lov nemůže jen tak vzdát z únavy nebo toho, že se mu do lovu nechce, lovec musí lov dotáhnout do konce.

________
Lovec démonů
Potřebná profese
Lovec démonů se vyvinul z Lovce. Protože v Temném hvozdu je hodně démonů, kteří mohou zaútočit na vlky z Vesnice nebo z území s Hvozdem sousedícím. Proto jsme vytvořili profesi Lovce démonů. Ten má za úkol chránit vlky před démony a zabíjet je.

________
Chůva
Málo potřebná profese
Pokud léčitel nemůže, nebo potřebuje pomoct, často zasáhne chůva. Tuto profesi zastává většinou jen vlčice, která již vlčata měla. Chůvy hlídají nory,tedy pokud se jde na lov a matky mají mladé už odrostlejší. Pokud matka při porodu zemře, mladé jdou k chůvě, která je vychovává jako vlastní ale kojí je spíše vlčice, která má ve stejnou dobu také mladé.

________
Posel
Potřebná profese
Posel musí být rychlý, vytrvalý a mrštný. Jeho hlavním úkolem je vyznat se na územích a pamatovat si zprávu, kterou mají poslat. Na územích všech smeček, i těch, které by členy jiných smeček roztrhaly, jsou vítáni v případě, že nesou důležitou zprávu. Poslové nesmí být jinou smečkou zabiti!

________
Zvěd
Potřebná profese
Zvědi si musí umět zapamatovat území, cesty a všechny mapy, aby se neztratily. Jsou potřební v tom, že hlídají hranice území, nebo se na rozkaz alfy vydávají do neprozkoumaných končin, či hledají co ukrást jiné smečce přímo pod nosem. Musí se umět plížit tiše a nečekaně. Také musí být mrštný a rychlí. Pokud není posel, zaskakuje za něj a naopak.

Spiral Fire

4. ledna 2016 v 23:22 | Area |  Smečka
>> NEKTIVNÍ A NEPLATNÁ <<

Jméno: Spiral Fire (Firey, Spiral, Spiralfire)
Věk: 3 roky
Post: Omega
Smečka: Zatím žádná
Funkce: Bojovník
Pohlaví: Samice
Magie: Oheň
Level magie: 1. level
Packy: 20
Dovednosti:
Rychlost: 5
Vytrvalost: 5
Síla: 5
Inteligence: 5

Vedlejší magie: Temnota
Povaha: Je agresivní! Bacha! Prožila si težký život... Hlídá i malé ve smečce, ale je milá jen když není rozdřážděná - taky nemá ráda tuláky! "Jsou otravní bezmocní tupci." Neustále říká. Nenávidí je.. (pozooor, teď jsi sama tulák!)

Příběh do smečky: Doplní se
Příběh: Jednou v noci... Se vlčice a drak setkali... Zamilovali se... Za nedlouho měli štěnata... S mocí draků a podobou vlků. Byli to Spiralfire, WaterBrush, Darkness a Fluff Fluff. Ten byl zlý a týral mladší v tajné jeskyni smečky. Otec řekl Spiralfire *asi tak v půl roku* Spiral... jdi ho zabít...týrá mladé a a odhaní laně...prosím...mám ho rád ale ať neubližuje nejen ostatním ale mě..i vlklům z druhé smečky! Prosím udělej to pro mě... Najdenou se proměnil v černého poryvného spirálovitého draka a zmil Spiralfire řekla ne! ...pro otce... a zabila ho (Fluff Fluffa) ...smečka byla smutná když ho zabila, ale mohli lépe žít... Spiralfire si říkala: jsem nestvůra... bez srdce... Jenže pak začla menší šikana - vlci ji šikanovali a od té doby je agresivní... Nikdo nedoporučuje si s ní zahrávat... Ani žádnehéh samce nemá... Ani ho nechce... Není na chapy, stejně ví co se stane, až zemře.

Obrázek v procesu :)