Shinee

31. prosince 2015 v 14:04 | Area |  Smečka
Jméno: Shinee [Šiný]
Věk: 3 roky
smečka: v budoucnu Anareiská
Post: Tulák
Postavení ve smečce: Je to velmi hravé a veselé "vlče", i když se trochu podobá Leovi svým humorem a neopatrností. Všichni si ho ve smečce oblíbili.
Funkce: Posel
Pohlaví: Samec
Magie: Příroda
Vedlejší magie: Kov
Level magie: 1. level
Dovednosti:
Rychlost: 5
Vytrvalost: 5
Síla: 5
Inteligence: 5

Povaha: J
e velmi, velmi hravý a veselý, téměr nic ho nezaskočí. Pořád si chce s někým hrát a dělat zábavné věci. Je velmi rychlý a hbitý, proto ho začali vyučovat na posla. Každý den je pro něj nejlepší a snaží se myslet pozitivně, ale také se staví za své přátele a je velmi odvážný a starostlivý.
Příběh do smečky: Anareiská Smečka - Meeria
Protože Shineeho Meeria zachránila, když vyháněla nějakého vetřelce z jejich území, oblíbil si ji. Byla milá, přívětivá a vždy se za něj postavila. V Mirealisu chtěl zůstat určitě, jen si vybrat smečku. Každá byla skvělá a každá v něčěm vynikala, ale Anareia byla jedinečná - měla Meeriu. Jeho obdiv a ůžas rostl den ode dne a pak přišel finální výběr smečky. Shinee věděl, že toto je jeho velký den, neobyčejný. Mirealis nabýzel vše, co chtěl a potřeboval. Smečka Anareiská byla ta, kterou on chtěl. Nevěděl, zda se rozhodl správně, ale cítil, že smečka je pro něj ideální. Pak vyslovil její jméno a nebylo cesty zpět. Přijmeš mě?
Příběh: Když se malý Shinee narodil, svět na něj od začátku moc milý nebyl. Všichni jeho sourozenci zemřeli hladem v prvním měsíci, jeden po druhém. Shinee, i když ztěžka, hlad přežil. Rodiče byli ale moc zahleděni do minullosti, než aby se dívali do budoucnosti a žili v přítomnosti. Shinee tak vyrůstal úplně sám, jen se svým uměním. V tu dobu, to pro něj jako pro malé vlče bylo velmi těžké a tak získal své pozitivní myšlení. Vždy se na vše díval z tí lepší stránky, protože jinak to nešlo. Jednoho dne, v době jeho prvních narozenin, matka dostala zápal plic. Celý jeden měsíc s ním bojovala, ale jedno ráno ji strašná nemoc a krtá zima přemohly. Otec truchlil a už ani nechodil na lov. Byl tak zesláblý, že už ani nestál, lovil pro něj Shinee. Už ani neotvíral oči a postupem času chvílemi ani nedýchal. Shinee rozpoznal blížící se konec, proto dal otci sbohem po jeho posledním vydechnutí. Oba rodiče důstojně pohřbil a potom odešel od skáceného stromu, aby mu nikdy víc nepřipomněl nejhorší události jeho života. Šel dlouho, neměl co jíst. Zima vrcholila. On stoupal po pohoří a jeho cesta neměla konce. Když to jedno ráno vstal a pokračoval, ucítil pach jiného vlka. Zpomalil, aby si pach trochu "očichal". Vtom najednou před něj vyskočil vlk kterému z tlamy tekly sliny a číhaly tam ostré tesáky. Ten černý vlk na sobě měl několik jizev, nevypadal vábně. V tom se za ním ozvalo zavrčení. Vlk sklopil uši, stáhnul pysky a utekl. Zachránce- hnědá vlčice Shineeho pozvala do Mirealisu. Byla to Meeria.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama