Anox

26. listopadu 2015 v 20:45 | Area |  Smečka
Strašně moc se omlouvám, na zapsání nebyl čas... Tady máš tu reg. a užij si hraní u nás!

Jméno: Anox
Věk: 4 roky
Post: Omega
Postavení ve smečce: Ve smečce se snaží být užitečná, což se jí většinou daří. Miluje vlčata a ráda se stará o ostatní, když zrovna mají nějaké problémy.
Funkce: Ošetřovatel
Pohlaví: Samice
Magie: Vzduch
Vedlejší magie: Iluze
Level magie: 1. level
Packy: 20

Dovednosti:
Rychlost: 5
Vytrvalost: 5
Síla: 5
Inteligence: 5

Povaha: Anox je celkem tichá vlčice, která se nerada zapojuje do sporů. Nevyhledává nepřátele, přátelům se naopak nebrání. Nemá moc ráda náladové vlky, ani ty nevyzpytatelné-má ráda jistotu a bojí se riskovat, ale když jí hrozí nebezpečí smrti, raději to riskne. Má ráda vlčata a ráda se o ně stará, dalo by se říct, že je celkem trpělivá a tolerantní. Ale i to má své meze. Pokud narazí na někoho opravdu hyperaktivního nebo pro ni otravného, časem s ním trpělivost ztratí a umí si zařvat, i když to nedělá ráda. Bojí se výšek, podzemí a trochu ohně. zajímavost je, že jeskyně jí nevadí, když nejdou hluboko pod zem. Zbožňuje kočky a sní o tom, že bude mít svou vlastní malou smečku těchto malých kuliček. Když se na ní někdo podívá, určitě řekne že je milá, ale Anox to nemá ráda. Dokáže v sobě odhalit temnotu, i když mezi nejsilnější rozhodně nepatří. Jako každý vlk má svou druhou stránku, kterou neukazuje, pokud jí k tomu někdo nevyprovokuje. V tomto stavu je snadno vytočitelná ještě víc a stačí jediná poznámka, aby vás začala nenávidět. Její nenávist moc vlků nezastraší, protože patří mezi menší vlky, ale ani tak to není příjemný pocit. V tomto stavu ji musíte nechat o samotě s vlastními myšlenkami, aby si je srovnala a za pár dní to (snad) přejde.

Minulost: Anox patřila jako vlče ke smečce daleko na západě, kde byly hory, skály a útesy, vlci bydleli v jeskyních. Měla se svými sourozenci vychovatelku jménem Hilly, a jelikož byla Anox velmi důvěřivá (narozdíl od svých mladších sourozenců), Hilly jí měla radši než osatní. I s ostatními vlčaty Hilly chodila na lov, jen tak na louku se porvat... Anox byla sice nejstarší, ale moc síly nepobrala, naopak její sourozenci se neustále rvali a jejich síly byly vyrovnané. Anox nedělalo problém se mezi ně zařadit v jiných činnostech, ale stále se od ostatních trochu lišila. Neustále bloumala nad svými myšlenkami, zatímco její sourozenci šli do všeho po hlavě a nemysleli na budoucnost. Za to jí měla Hilly naoko ráda, přiom byla její duše zkažená. jednou řekla Anoxiným rodičům, že půjdou na lov, jen Hilly a Anox. To se mladému vlčímu páru nezdálo divné a souhlasili, měli v Hilly plnou důvěru. Mladá vlčice zavedla Anox daleko od smečky, do jakéhosi jehličnatého lesa. tam Hilly řekla, že už by si Anox měla odpočinout, že zatím něco uloví sama. Anox jí naivně důvěřovala a nedělala si starosti. Netušila, co se stane... Hilly se nevrátila do doby, kdy se Anox vzbudila. Malá vlčice tedy čekala den, dva, týden... Po týdnu už jí bylo jasné, že jí Hilly opustila nebo jí něco zabilo. Proto se vrátila směrem ke své rodné smečce. Tam jí však čekalo další překvapení. Šla do své rodné jeskyně, kde nikdo nebyl. Proto obešla celý tábor. Měla takový nepříjemný pocit, oprávněně. Když procházela kolem centrálního (prosím dopiš :))

Prosím potom pošli obrázek na majdulko@seznam.cz nebo na dA
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Meeria Meeria | Web | 27. listopadu 2015 v 8:47 | Reagovat

Ahoj Anox! Ráda bych tě tu přivítala :) v naší Mirealské smečce. Doufám že budeme spolupracovat jako ošetřovatelky :)

2 Anox Anox | E-mail | Web | 27. listopadu 2015 v 16:47 | Reagovat

sídla smečky,něčeho si všimla: právě probíhaly volby alf. A mezi alfami nespatřila její rodiče, kteří byli její smečce věrní a oddaní, ale naopak Hilly. Hilly, která jí zradila a nechala v lesích daleko od smečky. Anox se tehdy raději skryla za stromy. Vzdálila se. Raději. To, že Hilly byla více než v pořádku nebylo dobré. Proto zašla ke své rodné jeskyni; věděla, že rodiče by jí neodmítli, alespoň by neházeli klacky pod nohy. Ovšem jakmile spatřila jeskyni,Anoxino bývalé bydliště vypadalo, jako kdyby tam nikdo nikdy nežil. Opatrně přistoupila, než ale uviděla, co se ukrývá v jeskyni, spatřila strom. A pod ním kámen se znaky, které označovaly jména Anoxiných rodičů a sourozenců. Byli mrtví. Vlčice zděšením utekla z rodné smečky. Navždy. Nehodlala se vrátit. Dlouho bloudila, až našla území zasvěcené vlkům: území Mirealisu.
---
Obrázek pošlu co nejdříve ;)

3 Anox Anox | E-mail | Web | 27. listopadu 2015 v 16:48 | Reagovat

[1]: Zravíško^^ Bude mi ctí spolupracovat :)

4 Loira Loira | E-mail | Web | 3. prosince 2015 v 19:31 | Reagovat

[3]: Jé, ty máš ale výraznou ikonku! :-D Alespoň budu vědět o koho jde! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama