Říjen 2015

Lunara

5. října 2015 v 19:56 | Area |  Smečka
>> NEAKTIVNÍ A NEPLATNÁ <<

Jméno: Luna
Věk: 4 roky
Post: omega, tulák
Postavení ve smečce: Lunara je velice zvědavá a chytrá, má i velice dobrý čich a sluch ve smečce je na všecky milá ale když ji někdo naštve je opravdu pořadně zlá, jinač ve smečce celkově se chová slušně ale někdy dost poťouchle
Funkce: Ošetřo­vatelka
Pohlaví: Samice
Magie: Voda
Vedlejší magie: Síla světla
Level magie: 1. level
Packy: 20
Dovednosti:
Rychlost: 5
Vytrvalost: 5
Síla: 5
Inteligence: 5

Povaha: Jak jsem již psala Lunara je zvědavá,mrštná,ch­ytrá a někdy i dosti…no jak bych to řekla..nervní, hodně často se jí mění nálada je docela tvrdohlavá a to co si vymyslí a umane v té její kebuli zustane napořád..tedy jen do chvile když se rozčílíte a ona pak zdrhne. luna je milá a obětavá..né že by to byl buhví jaký zabiják, je přátelská..a i docela líná, ale pokud má dulůležitý ukol tak to je s ním hned hotová, je velice věrná a oddaná.
Příběh: Lunara se narodila uprostřed bitvy..všichni zápasili bez ohledu na to co kdo dělá a že tam má někdo vubec vlčata Lunařin otec hned po té co se luna narodila ji popadl a odnesl do bezpečí…bohužel jak běžel přes řeku luna mu do vody spadla…její otec si toho nevšiml. luna plavala řekou dále už byla skoro mrtvá když si ji všimly lišky…lišky dobra, vytáhly ji z vody a naučily všemu potřebnému když luna vyrostla byla prakticky ten nejmilejší vlk co kdy žil. jednoho dne lišky napadli ti vlci co před lety napadli její smečku když se narodila. Lunara chtěla vše řešit dohodou ale vlci ji shodili z útesu do vody.. A tak získala svou magii vody a své zkušenosti..Vše nejde řešit mírem..občas se potřebujeme pořadně porvat..bez ohledu na to kdo zahyne.