Ranma

15. srpna 2015 v 11:20 | Anior |  Smečka
>> NEAKTIVNÍ A NEPLATNÁ <<

Jméno: Ranma
Věk: 4 roky
Post: Alfa
Postavení ve smečce: Je spíše v ústraní, ale pokud jde o hon na vetřelce nebo něco podobného, vždy jde do toho.
Funkce: Zvěd
Pohlaví: Samice
Magie: Vzduch
Vedlejší magie: Telepatie
Level magie: 1. level
Packy: 20
Dovednosti:
Rychlost: 20
Vytrvalost: 20
Síla: 20
Inteligence: 20
Odznaky:


Povaha: Je tichá,ale zvědavá a má hodně nápadů, zvlášť když jde do tuhého. JE také hodně tvrdohlavá a skoro nic si nenechá líbit.
Příběh: Ranma vyrůstala v péči své četné rodiny, nic jí nechybělo. Jednou však ji a její sourozence odchytli pytláci a prodali je místnímu knížeti na jeho panství. Tam je tvrdě vycvičili, a panstvo je užívalo při zábavě a honech.
Jednou se mezi sebou vlci poprali a protože byli potrhaní a nevypadali hezky, panstvo je vyhodilo zpět do lesů (to když tam byli asi tak rok a půl). Ranma se oddělila od ostatních vlků a stala se samotářkou. Asi za měsíc po samotném žití se zatoulala do krajin, kde žili lidé. Jedna malá dívka ji uviděla u lesa, nebála se jí a šla za ní. Z vesnice však vyběhla její matka a chtěla ji před vlkem zachránit. Ranma se ale bránila a ženu zabila. Děvče vědělo, že ji k tomu vedl její pud a kupodivu se vlka stále nebálo. Uvázalo Ranmě kolem krku svoji šálu a truchlilo nad tělem své matky. Ranma, která nebyla zvyklá od lidí na tak vlídné zacházení, se odebrala zpátky do lesa a šálu si nechala. Při svém toulání za zvěří se dostala do Mirealisu a přidala se k jeho smečce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama