Siderea Khoeli

15. srpna 2015 v 11:09 | Area
Jméno: Siderea Khoeli
Věk: 5 let
Post: Alfa
Postavení ve smečce: Je velmi vůdcovská a od ostatních si nenechá poroučet. Mají u ní respekt.
Smečka: MIREALIS
Funkce: Lovec démonů
Pohlaví: Samice
Magie: Sníh a led
Vedlejší magie: Iluze
Rodina:
Matka: Aldra
Otec: Kesu
Bratři: Jevvas, Bantri
Level magie: MISTR
Packy: 625
Dovednosti:
Rychlost: 100
Vytrvalost: 99
Síla: 99
Inteligence: 100

Povaha: Jak už bylo zmíněno, je docela vůdcovská a snaží se vše přebírat. Ne každému se to může líbit, ale u všech ve smečce má respekt - není to žádná bačkora, vydrží toho hodně. V dějinách Mirealisu je to nejmladší alfa a je na to hrdá. Její ctižádostivost jí stále posouvá dál, ale její hrdost jí častokrát zabrání uznat chybu nebo povolit v jejím názoru. Ale také díky tomu byla zvolena alfou. Nemá slitování s nikým z nepřátel, ale když se stanete jejím bližním, je tu vždy pro vás a se vším ráda pomůže. Ctí zákony a krutě trestá všechny, kdo jej poruší. Dávno ztratila nevinnost a nebojí se zabít, nebo vyhnat, a i když to tak na první pohled nevypadá, city pro ní znamenají hodně.

Příběh: Narodila se jako první. Ve vrhu byla jediná a její rodina jí věnovala mnoho pozornosti, dokonce ji učili lovit ve velmi raném věku. dokud po roce života nepřišli na svět její dva mladší bratři - Jevvas a Bantri. Bantri s ní byl skoro pořád a zvláště matka jej neustále rozmazlovala. Khoeli měla mnohem raději Jevvase, i když ten byl skoro pořád pryč. Její vlastní rodiče ji začínali pomalu ignorovat a když bratříčkům byl půl rok, na Khoeli padly všechny povinnosti. Matka neměla slitování a často ji nechtěla pouštět do nory pokud nepřinesla pokaždé něco většího. Otec si jí přestal všímat, jen Jevvas a Bantri ji neopustili. I přesto, že ti dva byli milováni, utekli do měsíce s jejich sestrou. Oběma z rodičů to zlomilo srdce, ale ty tyrany už nechali za zády. Protože sourozence dělilo jen dvanáct měsíců, celkem spolu drželi krok - jenže Bantri byl moc slabý a často potřeboval odpočívat, a i přesto že ho Khoeli neměla příliš v lásce, rozhodla se mu dát nový domov v jiné smečce. Nemuseli ani jít tak daleko, jelikož to území bylo úrodné a žilo tu mnoho smeček.
Jakmile vstoupili na území nepříliš daleko od jejich starého místa pobytu, překvapivě je přivítali s otevřenou náručí. Po epidemii, která zde řádila posledních několik měsíců se totiž malá smečka Tantrajského jezera zmenšila ještě více a uvítala by mladé, nové členy. Tam všichni tři pobyli pár dní a pořádně se po několika týdnech hladu nažrali pořádně. Bantri to tam zbožňoval, začal i zapadat do kolektivu, dokonce i Jevvas si místo a smečku oblíbil, ale pro Khoeli to nebylo. Po týdnu stráveném na bezpečném území se rozloučila se svými bratry a nechala si poradit na další cestě od tamější alfy.
Její úzká pěšina se táhla podél travnatých kopců, kde se v dáli pásla divoká stáda. Šla i lesem, temným a prosvětlených, tam, kde listy padají ke konci roku, i tam, kde ne, tam kde zurčí průzračné potůčky, i tam kde zuří mohutné řeky. Za celý rok prošla tolika krajinami a naučila se mnoho nového, avšak ne pořád bylo vše tak růžové a snové. Setkala se s nepřátelskými smečkami, párkrát z dálky, jednou bohužel naživo - ale i když otrhaná a na pokraji smrti, přežila. Přesně tak, jak jí alfa smečky Tanrajského jezera tvrdila, došla nakonec k obrovským a majestátním Diamantovým horám. Výstup trval celé tři dny a sestup dolů jí dokonce zabral dvakrát tolik. V té době přežívala jen z neopatrných sněžných králíků a malých hlodavců. Konečně unikla mrazu a temnotě a sestoupila dolů, k obrovskému území Mirealiskému. Tam potkala malou a nerozvinutou smečku, která teprve začínala na tak velkém území a rozhodla se zůstat a nepokračovat dál. Vlci v této smečce byli již staří a potřebovali mladou, silnou krev a proto rada stařešinů zvolila Khoeli jako nového správce této země, čímž se také stala nejmladší alfou ve svých třech a půl letech. Po brzké smrti většiny členů smečky se stařešinská rada vydala na pouť za poznáním a očistěním a zanechala odvážné vlčici úrodné půdy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 3. září 2015 v 15:06 | Reagovat

To je smutný...! :-!

2 Anior Anior | 3. září 2015 v 15:08 | Reagovat

Co? Příběh, nebo chyby v textu.... xD

3 Anior Anior | 3. září 2015 v 15:08 | Reagovat

Co? Příběh, nebo chyby v textu.... xD

4 Meeria Meeria | Web | 21. listopadu 2015 v 8:22 | Reagovat

Příběh je dobrý, ale k obrázku bys měla mít zdroj. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama